Послуги

Інформаційні технології (ІТ) та комп’ютерна техніка на сьогоднішній день є невід’ємною складовою будь-якої сфери життя, побуту і діяльності людини.

Інформаційні технології та комп’ютерна техніка застосовується скрізь від телевізорів, телефонів, великої і дрібної побутової техніки до систем безпеки, автомобілів і т.д.

І як будь-яка техніка, комп’ютерна та пов’язана з нею техніка вимагає настройки, технічного обслуговування і ремонтів, а також оновлення, удосконалення та заміни на більш нову.

Компанія “НЕТІКС” надає ІТ послуги широкого профілю:

  • сервісний центр (Обслуговування і ремонт комп’ютерів, ноутбуків, принтерів і копіювальної техніки, заправка та відновлення картриджів)
  • охоронні системи (Встановлення і обслуговування аналогового і IP відеоспостереження, GSM сигналізації, GPS відстеження)
  • програмне забезпечення (бухгалтерське ПЗ і ПЗ для податкової звітності, ключі електронного підпису, системне і прикладне ПЗ)
  • мережи (будівництво та обслуговування СКМ, мережеве обладнання, сервери)
  • та багато іншого.

Так само ми поставляємо будь-яке комп’ютерне та периферійне устаткування, друковану та копіювально-розмножувальну техніку, витратні матеріали до неї.

Установка і обслуговування систем доступу. Протикрадіжні системи, системи обліку відвідувачів. Фіксації номерів транспорту, який в’їжджає / виїжджає.

Автоматизовані гаражні та в’їзні ворота, шлагбауми, турнікети.

Поставка канцтоварів, паперу та паперу для принтерів і КМА.

Ми вирішимо будь-яку Вашу проблему або задачу в області інформаційних технологій.

 Контакти